Slingbox PRO-HD wyróżniony przez TIME

Slingbox PRO-HD

Slingbox PRO-HD, został, jednym z 25-ciu, najlepszych gadżetów dla podróżnych, według magazynu TIME. Urządzenie Sling Media, znalazło się w rankingu obok iPod’a Touch’a, MacBook’a czy MiFi.

Slingbox PRO-HD

Nagrywanie ulubionego serialu lub meczu, gdy zostało się do późna w pracy, to jedno. Ale co jeśli tego dnia nie wrócisz do domu lub nie będzie cię w nim nawet przez tydzień? Nieważne, czy podróżujesz dla przyjemności czy z obowiązku, należy ci się możliwość obejrzenia meczu twojej ulubionej  drużyny lub wielokrotnie nagradzanego filmu, czekającego w odtwarzaczu DVD.

Slingbox PRO-HD, umożliwa kontrolowanie i oglądanie obrazu z odtwarzacza DVD, Blu-ray, dekodera telewizji satelitarnej lub kablowej, przez dowlone łącze internetowe. Obraz możesz oglądać na ekranie swojego laptopa lub telefonu komórkowego i kontrolować swoje urządzenia wbudowanym w odtwarzacz pilotem, który wygląda zupełnie jak ten, który leży obok dekodera. Dzięki funkcji Live Video Buffer, możesz nagrywać i przewijać do 60 minut transmisji.

Slingbox jest obsługiwany przez platformy Windows oraz Mac, a także telefony (aplikacja płatna dodatkowo) z systemami Symbian, BlackBerry, Windows Mobile, Palm oraz iPhone’y. Firma Sling Media, przygotowuje również wersję na telefony z systemem Android.